Pakowanie - folia stretch

Folia stretch – ranking

Dodano Dodaj komentarzDodano w Dom i ogród

Do czego służy folia stretch? Przedsiębiorcy chętnie sięgają po folie stretch, ponieważ doskonale zabezpiecza ona towar przed uszkodzeniami, zabrudzeniami, wilgocią, zmianami temperatur (zapewnia wysoką termoizolacyjność). Ponadto, łatwo połączyć nią towar, np. ustawione na palecie opony. Co ciekawe, w zależności od rodzaju, folia stretch może rozciągnąć się nawet do 200-300 proc. Dzięki temu można szczelnie owinąć […]

SCHOLL ICONIC – stylowe i wygodne klapki w nowej kolekcji

Dodano Dodaj komentarzDodano w Moda

Nowość w ofercie marki Scholl – damskie klapki z kolekcji ICONIC inspirowane klasycznymi japonkami i łączące w sobie najnowsze trendy to idealna propozycja na tegoroczne lato. ICONIC to kolekcja, która odpowiada na pytanie – czy modne, ładne i kobiece buty mogą być również wygodne i posiadać prozdrowotne właściwości. Przekonajmy się, że tak!

Kredyt hipoteczny - co warto wiedzieć?

Kredyt hipoteczny – co warto wiedzieć?

Dodano Dodaj komentarzDodano w Biznes

Kredyt hipoteczny udzielany jest wyłącznie przez banki. Jest to zobowiązanie długoterminowe, które można zaciągnąć wyłącznie w wysokiej kwocie od 50 000 zł do kilku milionów złotych. Pozyskane za jego pomocą środki można przeznaczyć wyłącznie na konkretny cel określony w umowie.

Prosta spółka akcyjna

Prosta spółka akcyjna – podstawowe informacje

Dodano Dodaj komentarzDodano w Biznes

Wejście w życie przepisów dotyczących spółki akcyjnej było wielokrotnie przekładane, jednakże wydaje się, że przepisy te zaczną obowiązywać od 1 lipca 2021 r. Będzie to trzecia ze spółek kapitałowych, obok spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki akcyjnej. Łączy ona w sobie cechy każdej z nich jednakże założenie było takie, aby była bardziej elastyczna niż pozostałe […]

Spółka non profit

Spółka z o.o jako spółka non profit?

Dodano 1 CommentDodano w Biznes

Przepisy dotyczące spółek osobowych expressis verbis wskazują, że służą one prowadzeniu działalności gospodarczej. Cel ich powstania jest ściśle określony przepisami prawa i nie ma możliwości, aby spółki osobowe służyły realizacji innego celu np. działalności charytatywnej.

Samochody luksusowe

Oldtimery – idealna lokata kapitału?

Dodano 1 CommentDodano w Motoryzacja

Coraz większa grupa pasjonatów motoryzacji inwestuje w samochody klasyczne, oldtimery. Dzięki temu można nie tylko stać się właścicielem, użytkownikiem ciekawego pojazdu, ale również bezpiecznie ulokować kapitał w tych trudnych dla inwestorów czasach. Warto jednak pamiętać o kilku sprawach przy inwestycjach w samochody.