SCHOLL ICONIC – stylowe i wygodne klapki w nowej kolekcji

Dodano Dodaj komentarzDodano w Moda

Nowość w ofercie marki Scholl – damskie klapki z kolekcji ICONIC inspirowane klasycznymi japonkami i łączące w sobie najnowsze trendy to idealna propozycja na tegoroczne lato. ICONIC to kolekcja, która odpowiada na pytanie – czy modne, ładne i kobiece buty mogą być również wygodne i posiadać prozdrowotne właściwości. Przekonajmy się, że tak!

Kredyt hipoteczny - co warto wiedzieć?

Kredyt hipoteczny – co warto wiedzieć?

Dodano Dodaj komentarzDodano w Biznes

Kredyt hipoteczny udzielany jest wyłącznie przez banki. Jest to zobowiązanie długoterminowe, które można zaciągnąć wyłącznie w wysokiej kwocie od 50 000 zł do kilku milionów złotych. Pozyskane za jego pomocą środki można przeznaczyć wyłącznie na konkretny cel określony w umowie.

Prosta spółka akcyjna

Prosta spółka akcyjna – podstawowe informacje

Dodano Dodaj komentarzDodano w Biznes

Wejście w życie przepisów dotyczących spółki akcyjnej było wielokrotnie przekładane, jednakże wydaje się, że przepisy te zaczną obowiązywać od 1 lipca 2021 r. Będzie to trzecia ze spółek kapitałowych, obok spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki akcyjnej. Łączy ona w sobie cechy każdej z nich jednakże założenie było takie, aby była bardziej elastyczna niż pozostałe […]

Spółka non profit

Spółka z o.o jako spółka non profit?

Dodano 1 CommentDodano w Biznes

Przepisy dotyczące spółek osobowych expressis verbis wskazują, że służą one prowadzeniu działalności gospodarczej. Cel ich powstania jest ściśle określony przepisami prawa i nie ma możliwości, aby spółki osobowe służyły realizacji innego celu np. działalności charytatywnej.

Samochody luksusowe

Oldtimery – idealna lokata kapitału?

Dodano 1 CommentDodano w Motoryzacja

Coraz większa grupa pasjonatów motoryzacji inwestuje w samochody klasyczne, oldtimery. Dzięki temu można nie tylko stać się właścicielem, użytkownikiem ciekawego pojazdu, ale również bezpiecznie ulokować kapitał w tych trudnych dla inwestorów czasach. Warto jednak pamiętać o kilku sprawach przy inwestycjach w samochody.