Niegazowana woda mineralna, bogate w potas świeżo wyciskane soki owocowo-warzywne, domowe izotoniki, czyli woda z cytryną, szczyptą soli i miodem – to napoje, które w czasie upału najlepiej ugaszą pragnienie i nawodnią organizm.
radiokielce.pl
24-06-2026 12:21:37