Czy PIS dostał wystarczająco w dupę, by po ponownym dojściu do władzy, nie powrócił do polityki aPISmentu, OBŁASKAWIANIA wszystkich - Unii Europejskiej, celebrytów, pseudoekologów, banderowców itp. Czy do końca zdają sobie sprawę, że to obłaskawianie...
pressmania.pl
26-06-2026 12:50:06