Jestem nocnym markiem, dla mnie 22:00 to wciąż dopiero wieczór, jednak szczerze mówiąc, przez lata trochę zazdrościłam ludziom, którzy bez problemu wstawali o szóstej rano. Okazuje się jednak, że poranne pobudki nie zawsze są kwestią silnej woli, a s...
focus.pl
22-06-2026 10:29:05