30-letnia turystka wybrała się na wakacje do Maroka, a swój wyjazd relacjonowała w sieci. Po tym, jak zrobiła nagranie, w którym skrytykowała obywateli kraju, została skazana na rok więzienia. Straż graniczna zatrzymała ją tuż przed wylotem do rodzin...
podroze.onet.pl
24-06-2026 13:58:11