Dlaczego w Polsce rodzi się tak mało dzieci? Szczera diagnoza.Bo całe państwo, szkoła i kultura robią wszystko, żeby jak najdłużej trzymać ludzi w stanie przedłużonego dzieciństwa: Kwestia praw kobiet? Jak nic sie nie zmieni, tych praw nie będzie za...
panbartek.pl
23-06-2026 10:39:09