Rozegrał w Koronie Kielce 97 meczów w Ekstraklasie strzelając w nich 11 bramek. Ostatnim klubem, w jakim grał była jesienią 2023 roku Moravia Morawica.
Kamil Sylwestrzak, były piłkarz Ekstraklasy, który na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce rozegrał 119 meczów, jest poszukiwany przez policję. 37-latek jest podejrzewany o handel narkotykami i udział w zorganizowanej grupie przestępczej, którą...
Na inaugurację rundy wiosennej piłkarskiej Betclic 3. Ligi druga drużyna Korony Kielce wygrała na boisku ze sztuczną murawą w Nowinach z niżej notowaną Świdniczanką Świdnik 4:0 (1:0).
Piłkarze Korony Kielce kończą urlopy. W środę, 24 czerwca, spotykają się na pierwszych zajęciach i rozpoczynają przygotowania do sezonu 2026/2027 w PKO BP Ekstraklasie. W drużynie doszło do kilku znaczących zmian kadrowych.