Unibep poinformował o ponownym wyborze oferty konsorcjum, którego jest liderem, jako najkorzystniejszej w postępowaniu przetargowym prowadzonym przez PKP Polskie Linie Kolejowe. Dotyczy ono realizacji robót budowlanych na odcinku linii kolejowej nr 201 pomiędzy Gdańskiem Osową a Gdynią Główną, w ram...
źródło: https://www.pb.pl/oferta-konsorcjum-unibepu-ponownie-wybrana-w-przetargu-pkp-plk-1262255
dodano: 01-06-2026 15:04:06
Inne znaleziska:
Oferta Unibepu i Track Tec za 874,1 mln zł ponownie wybrana na odcinek linii kolejowej nr 201
inwestycje.pl
Oferta konsorcjum Unibepu i Track Tec, warta ok. 874,1 mln zł netto (z czego na Unibep przypada ok. 437,1 mln zł), została ponownie wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu PKP Polskich Linii Kolejowych (PLK) na zaprojektowanie i wykonanie robót...
inwestycje.pl
01-06-2026 17:11:04
01-06-2026 17:11:04
Oferta Unibepu na budowę sądu w Suwałkach uznana za najkorzystniejszą
pb.pl
Unibep otrzymał zawiadomienie o wyborze oferty spółki jako najkorzystniejszej w przetargu na budowę budynku dla Sądu Rejonowego w Suwałkach.
pb.pl
23-07-2025 15:51:05
23-07-2025 15:51:05
Oferta konsorcjum Mirbudu za 571,35 mln zł najkorzystniejsza na odcinek autostrady A2
inwestycje.pl
Oferta konsorcjum Mirbudu (lider) i spółki Budpol, warta 571,35 mln zł brutto, została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o udzielenie zamówienia publicznego pt. „Projekt i budowa autostrady A...
inwestycje.pl
27-03-2026 15:09:05
27-03-2026 15:09:05
Metro w Krakowie. Jest przetarg na dokumentację przedprojektową i oferta uczelni utworzenia konsorcjum
krknews.pl
Kraków ogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji przedprojektowej dla budowy metra. Postępowanie przetargowe obejmuje przede wszystkim przygotowanie studium wykonalności, koncepcji technicznej, dokumentów środowiskowych, całoroczną inwentaryzację...
krknews.pl
13-07-2026 13:20:18
13-07-2026 13:20:18
Oferta Arlenu warta maks. 10,98 mln zł wybrana w przetargu na umundurowanie wojskowe
inwestycje.pl
Oferta Arlenu została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu 3 Regionalnej Bazy Logistycznej w Krakowie na dostawę przedmiotów umundurowania i wyekwipowania, tj. kurtki wyjściowej Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej ora...
inwestycje.pl
24-07-2025 08:53:02
24-07-2025 08:53:02
Oferta Unihouse z Grupy Unibep za 11,5 mln zł wybrana na budynek mieszkalny w Kielnie
inwestycje.pl
Oferta Unihouse z Grupy Unibep, warta ok. 11,5 mln zł brutto (10,5 mln zł netto), została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej KZN – Kaszuby na „Budowę budynku mieszkalnego wielorodzi...
inwestycje.pl
02-09-2025 13:41:06
02-09-2025 13:41:06
Oferta Elektrotimu za 14,5 mln zł netto wybrana na modernizację odcinka bariery na granicy
inwestycje.pl
Oferta Elektrotimu, warta 14,53 mln zł netto (17,87 mln zł brutto), została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu Straży Granicznej na modernizację bariery elektronicznej w Podlaskim i Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej w zakresie zadani...
inwestycje.pl
24-10-2025 10:47:31
24-10-2025 10:47:31
Oferta Elektrotim za 31,75 mln zł wybrana na budowę wież pod radary wojskowe
inwestycje.pl
Oferta Elektrotim, warta 25,81 mln zł netto (31,75 mln zł brutto), została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu prowadzonym przez Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych im. Mariana Rejewskiego na budowę wież pod brzegowe radary obser...
inwestycje.pl
13-11-2025 14:52:19
13-11-2025 14:52:19
Przetarg: wybrana oferta warta 53 mln zł
crn.pl
ARiMR w przetargu dotyczącym Portalu Rolnika wybrał ofertę, która znacznie przekroczyła budżet zamówienia. Artykuł Przetarg: wybrana oferta warta 53 mln zł pochodzi z serwisu CRN.
crn.pl
03-02-2026 12:05:04
03-02-2026 12:05:04
Oferta Budimexu za maks. 300 mln zł netto wybrana w przetargu PSE
inwestycje.pl
Oferta Budimexu, warta 299 999 980 zł netto (w tym zakres podstawowy: 291 560 598 mln zł netto), została wybrana jako najkorzystniejsza w ‎postępowaniu przetargowym Polskich Sieci Elektroenergetycznych (PSE) na „Rozbudowę stacji Gdańsk Błonia wraz z...
inwestycje.pl
13-03-2026 17:10:07
13-03-2026 17:10:07