Przez kilka tygodni ceny złota utrzymywały się w okolicach 4000-4100 dolarów za uncję, ale w ostatnich dwóch tygodniach mocno wzrosły, pokonując wreszcie barierę 4500 dolarów. Dynamiczny skok spowodowały kryzys dłużny w Stanach Zjednoczonych i związana z tym interwencja tamtejszego Departamentu Skar...
źródło: https://300gospodarka.pl/news/ceny-zlota-mocno-wzrosly-korzystaja-na-problemach-usa
dodano: 24-08-2026 19:24:12
Inne znaleziska:
Ciężarówka przebiła barierę i uderzyła w autokar. Są ranni
rmf24.pl
Wypadek na drodze ekspresowej S7 w okolicach miejscowości Powierz (woj. warmińsko-mazurskie), Ciężarówka zderzyła się tam z autokarem. Policja informuje o dwóch osobach rannych.
rmf24.pl
19-08-2025 23:16:07
19-08-2025 23:16:07
"Nocowanka" z Julią Wieniawą przebiła magiczną barierę. Kwota zbiórki z WOŚP jest ogromna
swiatgwiazd.pl
Niedzielny poranek przyniósł prawdziwe emocje w sieci – licytacja wyjątkowej nocowanki z Julią Wieniawą wywołała ogromne zainteresowanie i w krótkim czasie stała się jednym z najgorętszych tematów w mediach społecznościowych. Aktorka sama skomentował...
swiatgwiazd.pl
25-01-2026 11:25:04
25-01-2026 11:25:04
Alarm na wykresie XRP. Cena przebiła kluczową barierę, inwestorzy wpadli w popłoch
bithub.pl
Notowania XRP zaliczyły bolesny spadek o 3 procent, co skutkowało przełamaniem psychologicznej i technicznej bariery 1,40 USD. Artykuł Alarm na wykresie XRP. Cena przebiła kluczową barierę, inwestorzy wpadli w popłoch pochodzi z serwisu BitHub.pl.
bithub.pl
28-04-2026 09:34:20
28-04-2026 09:34:20
Kolejna aplikacja Google przebiła barierę miliarda użytkowników
interia.pl
Google ogłosiło, że aplikacja Gemini ma już ponad miliard aktywnych użytkowników. To ogromny kamień milowy, który platforma osiągnęła po kilku latach od premiery. W ten sposób dołącza do grana składającego się z 14 innych produktów, które mogą pochwa...
interia.pl
14-08-2026 08:13:19
14-08-2026 08:13:19
Uncja złota powyżej 13 000 złotych. Srebro najdroższe w historii
bankier.pl
Wrzesień A.D. 2025 przyniósł nowe rekordy cen złota i srebra wyrażone w polskiej walucie.
bankier.pl
09-09-2025 12:49:05
09-09-2025 12:49:05
Nvidia przebiła 5 bln dolarów wartości. Napęd rekordowego wzrostu jest jeden
cyfrowa.rp.pl
Nvidia przeszła w środę do historii jako pierwsza notowana spółka, która osiągnęła 5 bln wartości rynkowej. Kalifornijski gigant korzysta na boomie na chipy AI, których jest największym producentem na świecie.
cyfrowa.rp.pl
29-10-2025 17:04:24
29-10-2025 17:04:24
Złoto po raz czwarty w miesiącu testuje barierę 4000 USD. Analitycy wskazują, gdzie przebiega granica głębszej korekty
comparic.pl
Notowania złota po raz czwarty w ciągu czterech tygodni zeszły w okolice psychologicznego wsparcia przy 4000 USD za uncję. Eskalacja konfliktu na Bliskim Wschodzie i powrót ropy powyżej 80 USD za baryłkę na nowo rozbudziły obawy inflacyjne, zwiększaj...
comparic.pl
20-07-2026 13:12:16
20-07-2026 13:12:16
NVIDIA to najdroższa firma na świecie. Przebito barierę 5,1 biliona dolarów
geekpedia.pl
W gorączce złota najlepiej zarabiało się na sprzedaży kilofów górnikom i podobnie wygląda to ze sztuczną inteligencja. Dowodem na to jest aktualna sytuacja NVIDII. Kapitalizacja rynkowa NVIDII przekroczyła wczoraj próg 5 bilionów dolarów (ok. 18,25 b...
geekpedia.pl
30-10-2025 08:34:15
30-10-2025 08:34:15
Wycena Ripple przebiła kapitalizację BlackRock. XRP to bańka, która runie? Kryptowaluty krwawią
bithub.pl
Końcówka lata nie jest łaskawa dla kryptowalut. Bitcoin osunął się do 108 tys. dol., a...
bithub.pl
29-08-2025 19:17:15
29-08-2025 19:17:15
Nowa Toyota GR Yaris już w Polsce. Cena nie przebiła psychologicznej bariery
auto-swiat.pl
Akurat w przypadku tego modelu Toyota nie musi przejmować się dostosowywaniem cennika do konkurentów, ponieważ szalony Yaris bezpośrednich nie posiada. Nikt nie zrobił jeszcze małego hot hatcha w tym stylu. Jednak najwyraźniej stwierdzono, że pewnych...
auto-swiat.pl
20-10-2025 10:08:07
20-10-2025 10:08:07