Półwysep Apeniński oraz pobliskie wyspy mają naprawdę wiele do zaoferowania. Sprawdź, dlaczego to właśnie Włochy są dobrym miejscem na rodzinne wakacje i jak znaleźć odpowiednią bazę na letni urlop! Cinque Terre, Liguria Wenecja Rzym Artykuł sponsoro...
Na Balearach doszło do politycznego porozumienia, które znacząco wpłynie na turystykę. Partia Ludowa (PP) i Hiszpańska Socjalistyczna Partia Robotnicza (PSIB-PSOE) zgodziły się w sprawie podniesienia podatku turystycznego i wprowadzenia nowego obciąż...
Mapa najpopularniejszych kierunków w basenie Morza Śródziemnego czerwona od podwyżek. Ceny pokazują, że za przyszłoroczne wakacje trzeba już teraz zapłacić więcej o prawie 600 złotych w wypadku Portugalii i Malty, do 40 złotych za Albanię. Tylko dwa...
Mapa krajów basenu Morza Śródziemnego czerwona od podwyżek. Za przyszłoroczne wakacje trzeba już teraz zapłacić więcej – od prawie 40 złotych za Albanię do 600 złotych za Portugalię i Maltę. Są też dwie zielone wyspy z niższymi cenami.
Coraz większy popyt i rosnąca liczba rejestracji nowych ciągników wpłynęły na systematyczne podwyżki sprzętu rolniczego. W ciągu 5 lat maszyny rolnicze podrożały o aż 80%!
Ceny jaj w Polsce cały czas są rosną. Taka sytuacja potrwa co najmniej do Świąt Bożego Narodzenia – prognozują analitycy Krajowej Izby Producentów Drobiu i Pasz (KIPDiP). Powód? Niewystarczająca podaż. Produkcja jaj nie została odbudowana po grypie p...
Niewielka pomyłka w aplikacji i kilka minut spóźnienia kosztowały mieszkankę Łodzi 900 zł. Miasto nie odstępuje od surowych kar za błędnie opłacone parkowanie, nawet jeśli przyczyną są błędy techniczne lub niewielkie niedopłaty.
Rzeszów News Mieszkańcy Rzeszowa i Podkarpacia, podobnie jak reszta kraju, coraz wyraźniej odczuwają skutki inflacji. Choć dynamika wzrostu cen w regionie jest nieco niższa niż średnia krajowa, to produkty codziennego użytku, takie jak masło czy mlek...
Jabłka drożeją nie tylko w sklepach, ale i w hurcie. Konsumenci płacą dziś średnio 5,87 zł za kilogram, podczas gdy sieci handlowe kupują je od producentów po ok. 4,74 zł/kg – wynika z najnowszych danych MRiRW i koszyka cenowego dlahandlu.pl.