"Dwa dni po śmiertelnym w skutkach pogryzieniu grzybiarza w Zielonej Górze (woj. lubuskie) tamtejsza policja publikuje takie posty" – wytykają funkcjonariuszom internauci. W komentarzach aż wrze. Do sprawy odniosła się zielonogórska komenda. "Ubolewamy nad tą sytuacją" – podkreślono w komunikacie.
Marianna Schreiber pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim nowym BMW. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu jest to bardzo popularna marka, jednak celebrytka miała kiedyś na jej temat negatywne zdanie. Wytknęli jej to internauci.
Marta Nawrocka pojawiła się ostatnio w Tarnobrzegu w sportowo- eleganckiej stylizacji. Uwagę internautów przyciągnęła koszulka pierwszej damy. Niektórzy uznali to za faux-pas.
Pierwszy sezon Fallouta miała nam streścić sztuczna inteligencja. Film z podsumowaniem okazał się jednak kiepski. Fani znaleźli wiele błędów. Artykuł Amazon usuwa podsumowanie 1. sezonu Fallouta wygenerowane przez AI. Fani wytknęli błędy pochodzi z s...
Komendant główny policji Marek Boroń zapowiedział, że policja wchodzi w nowy program modernizacyjny, na który przeznaczonych zostało na ponad 7 mld zł. Unijny program SAFE ma zapewnić funkcjonariuszom dodatkowe środki w wysokości 3 mld zł.
17 lipca na drodze ekspresowej S52 w kierunku Cieszyna mężczyzna zawrócił w korytarzu życia. Zginął w zderzeniu czołowym z innym pojazdem. Internauci nie kryją oburzenia zachowaniem kierowcy hyundaia.
Małgorzata Rozenek pochwaliła się kulisami z najnowszej sesji zdjęciowej. Na pierwszy rzut oka przypomina ona teledysk do hitu Mandaryny. Sporo internautów dopatrzyło się jednak też podobieństwa do Dody. Zobaczcie.
Za nami trzeci koncert w ramach cyklu "Lato z Radiem i Telewizją Polską". Koncert w Chorzowie otworzyły Majka Jeżowska w duecie z Natalią Nykiel. Panie wykonały przebój Kombii, za co zebrały niezbyt pochlebne recenzje internautów.