11 egzemplarzy TurboStar i TurboTech zaparkowanych obok siebie to scena, obok której naprawdę trudno przejść obojętnie. The post Jubileuszowy pokaz ciężarówek Iveco – kilkanaście pojazdów z „Turbo” w nazwie appeared first on 40ton.
Fabryka Iveco w hiszpańskim Valladolid została uhonorowana w konkursie Automotive Lean Production Award 2025. The post Iveco: sztuczna inteligencja rozpoznaje niebezpieczne zachowania w fabryce ciężarówek appeared first on 40ton.
Wieczorny pokaz dronów zwieńczył galę 20-lecia Hutchison Ports Gdynia. Maszyny uświetniły jubileusz dzięki kolorowym światłom i doskonałej koordynacji. Goście wydarzenia mogli obserwować jak unoszące się nad portem drony przedstawiają historię i codz...
Do floty pojazdów elektrycznych obsługujących dostawy do sklepów Lidl z magazynu w Błoniu dołączył właśnie nowy Mercedes eActros 600. Przedstawiciele sieci zapowiadają, że już w przyszłym roku na drogach będzie znacznie więcej takich aut.
W fabryce Freightlinera z połowy lat 80-tych królował ręczny montaż ciężarówek. Wiele elementów po prostu nitowano. The post Tak wyglądała ręczna produkcja ciężarówek – kilkanaście zdjęć sprzed automatyzacji appeared first on 40ton.
Pojazdy te będą pracowały w ciężkiej dystrybucji, w zestawach z naczepami chłodniczymi, w ramach dwuletniego testu. The post Dwa wodorowe ciągniki Iveco S-eWay FCEV dla szwajcarskiej sieci supermarketów appeared first on 40ton.
Jednorzędowa kabina oraz podwozie 6x6 to zupełnie niespotykany widok. Taki pojazd powstał dla firmy telekomunikacyjnej. The post Iveco T-Way 6×6 z jednorzędową kabiną – terenowa solówka do przewozu słupów appeared first on 40ton.
Jest to pojazd specjalistyczny do tego stopnia, że dodatkowe wyposażenie trzeba było wyprowadzić przez dziurę po reflektorze. The post Iveco X-Way do łatania dziur w polskich drogach, z zabudową obsługiwaną z kabiny appeared first on 40ton.
Nieoznakowane Iveco z kamerami na dachu to nowa broń czeskiej „drogówki”. Wczoraj pojazd patrolował D2 pod Brnem. The post Policyjny patrol w Iveco Daily z kamerami na dachu – 9 mandatów za telefony w dłoni appeared first on 40ton.
Firma Astrans z Kuźnicy pod Radomskiem będzie posiadaczem jedynego Iveco S-Way „Anniversario” na polskim rynku. The post Iveco S-Way 580 „Anniversario” dla firmy Astrans – to jedyny egzemplarz w Polsce appeared first on 40ton.
Prototypowa wersja systemu V2X trafiła na pokład Iveco eDaily najnowszej generacji i rozpoczęła praktyczne testy. The post Samochody mają wzajemnie ostrzegać się o pieszych i rowerach – system V2X od Iveco appeared first on 40ton.