Trening personalny, vouchery, słodkości, rurki z kremem czy rękodzieło — to wszystko można wylicytować podczas aukcji, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie Dawida, nastolatka, który w czerwcu br. uległ wypadkowi. W czerwcu doszło do tragicznego w skutkach wypadku na jednej z dróg w mie...
źródło: https://www.dts24.pl/vouchery-slodkosci-i-rekodzielo-trwa-licytacja-na-leczenie-dawida/
dodano: 22-11-2025 17:56:09
Inne znaleziska:
Burger King wkracza do nowego miasta. 100 darmowych Whopperów i 3 roczne vouchery
horecatrends.pl
18 grudnia w Millenium Hall w Rzeszowie otworzy się restauracja Burger King – pierwsza w stolicy Podkarpacia. Z tej okazji marka przygotowała darmowe burgery dla 100 pierwszych osób oraz strefę z retro automatami do gier. Dla trzech pierwszych gości...
horecatrends.pl
12-12-2025 21:31:05
12-12-2025 21:31:05
Biedronka z jednodniową akcją promocyjną. Rabaty i vouchery tylko w niedzielę 14 grudnia
businessinsider.com.pl
W niedzielę 14 grudnia sieć Biedronka przygotowała akcję promocyjną, która potrwa tylko jeden dzień. Klienci mogą skorzystać z rabatów na wybrane produkty oraz zdobyć voucher o wartości 35 zł na kolejne zakupy.
businessinsider.com.pl
14-12-2025 11:08:08
14-12-2025 11:08:08
Co słodkiego na tłusty czwartek wybierasz? Dla słuchaczy mamy vouchery nie tylko na pączki
rdn.pl
Pączki, faworki… a może inne słodkości. W radiu RDN Nowy Sącz rozdajemy vouchery na słodkości z piekarni Mecyje Sądeckie. Można sobie dzięki niemu sprezentować łakocie na tłusty czwartek, ale też inne dni trwającego jeszcze karnawału. Pani Urszula z...
rdn.pl
12-02-2026 14:57:12
12-02-2026 14:57:12
Tysiące rodzin na Universal Credit traci darmowe vouchery na jedzenie. Sprawdź, czy też masz do nich prawo
polishexpress.eu
Wiele rodzin w Anglii, Walii i Irlandii Północnej nie stara się o darmowe vouchery na jedzenie, mimo że się do nich kwalifikują.
polishexpress.eu
31-05-2026 17:48:10
31-05-2026 17:48:10
Weź udział w kosmicznej grze z UniCredit. 500 zł do zgarnięcia i vouchery do wykorzystania
bankier.pl
UniCredit wystartował z kosmiczną grą, która ma zachęcić zainteresowanych jego ofertą do założenia konta osobistego i aktywnego korzystania z rachunku. Do zgarnięcia szereg nagród począwszy od voucherów do Zalando i Empiku, zwroty z płatności czy pod...
bankier.pl
02-07-2026 19:46:10
02-07-2026 19:46:10
Biedronka rozdaje vouchery na wyprawki. Do zgarnięcia 300 zł w nowej akcji
wiadomoscihandlowe.pl
Sieć Biedronka ponownie uruchamia akcję "Biedronkowy Dobry Start" dla rodziców dzieci w wieku szkolnym. W poprzedniej edycji z oferty skorzystało 4,6 mln klientów. Poziom wykorzystania benefitów osiągnął wówczas 65,7 proc.
wiadomoscihandlowe.pl
20-07-2026 17:02:11
20-07-2026 17:02:11
Nowe przepisy dla turystów. Vouchery zamiast zwrotu za odwołane wyjazdy
bankier.pl
Prezydent Karol Nawrocki podpisał w piątek nowelizację ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, która umożliwi proponowanie klientom biur podróży voucherów za odwołane wycieczki - poinformowała kancelaria prezydenta.
bankier.pl
24-07-2026 16:00:17
24-07-2026 16:00:17
Pamięć „W” Kadrze - coroczny konkurs upamiętniający Powstanie Warszawskie. Do wygrania 10 000 zł i vouchery na sprzęt
fotopolis.pl
Ruszyła tegoroczna odsłona konkursu fotograficznego towarzyszącego obchodom rocznicy Powstania Warszawskiego. Pokaż, jak widzisz i przeżywasz to wydarzenie i wygraj 10 000 zł oraz vouchery do sklepów fotograficznych.
fotopolis.pl
02-08-2026 17:16:22
02-08-2026 17:16:22
Vouchery na wydarzenia w firmie – jak je wdrożyć, żeby nie skończyły w szufladzie?
obserwatorgospodarczy.pl
Połowa listopada. Office manager otwiera arkusz „prezenty świąteczne” i widzi dokładnie to, co rok temu: kosz z kawą i czekoladkami, kubek z logo, ewentualnie koc. Budżet ten sam, entuzjazm zespołu też. Brzmi znajomo? Coraz więcej firm rozwiązuje ten...
obserwatorgospodarczy.pl
01-09-2026 07:48:49
01-09-2026 07:48:49
Lidl szaleje. 2+1 za grosz, tańszy kurczak i sezonowe specjały - od serów i wędlin po słodkości
biznesinfo.pl
Od poniedziałku 22 września w Lidlu startuje wyjątkowa oferta, która zachwyci zarówno miłośników kuchni francuskiej, jak i osoby polujące na codzienne promocje. W sklepach pojawi się bogaty wybór specjałów marki Duc De Coeur i French Style, a także a...
biznesinfo.pl
22-09-2025 12:28:14
22-09-2025 12:28:14