Szczerze? W ogóle nie pamiętam tego meczu. Wiem, lepiej byłoby, gdybym wspominał, jakie cudowne było to spotkanie, jak to Lewy podawał do mnie, ja do niego, a w przerwie piliśmy kawę z mlekiem kokosowym, ale prawda jest taka, że kompletnie tego nie p...
angora24.pl
27-06-2026 09:22:05